Imprezy dla firm

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty organizacji imprez integracyjnych. Nikogo chyba nie trzeba przekonywać o motywującym i cementującym działaniu takich imprez firmowych. Nic tak nie umacnia zespołu i nie poprawia atmosfery jak wspólna zabawa. A nic tak nie buduje zaufania w zespole jak wspólna wspinaczka. Nasza firma gwarantuje najwyższy standard usług i pełne zadowolenie. W naszej ofercie dla firm są najrozmaitsze atrakcje, z których najważniejsze i jednocześnie najbardziej popularne to nasza mobilna ścianka wspinaczkowa oraz gry terenowe z replikami Air Soft Gun.
Każdy scenariusz takiej imprezy jest drobiazgowo konsultowany z Państwem co gwarantuje brak niemiłych niespodzianek. Tylko niemiłych bo tych miłych na pewno nie zabraknie.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą poprzez zadanie pytania w formularzu poniżej.

Mobilna ścianka wspinaczkowa

Na imprezy integracyjne czy też inne firmowe eventy, proponujemy ściankę wspinaczkową wraz z wykwalifikowaną obsługą. Ścianka może być do dyspozycji Państwa pracowników w trakcie całej imprezy oraz może być użyta do poszczególnych konkurencji z przygotowanego programu. Atrakcja jest przeznaczna dla każdej grupy wiekowej.

Atrakcje linowe

W ramach imrez firmowych oferujemy atrakcje linowe, alpinistyczne wszelakiej maści. Mosty linowe, trawersy, zjazdy tyrolskie, budowanie wieży ze skrzynek, zjazd na linie, "szkolenia" z technik linowych. Jest to wspaniała atrakcja dostarczająca adrenaliny za każdym razem.

ASG - Gry scenariuszowe

ASG jest to gra o charakterze militarnym. Używa się w niej replik prawdziwej broni, napędzanych elektrycznie a strzelających kulkami cal.6mm, zarówno w trybie pojedyńczym jak i ciągłym. Daje to szerokie mozliwości kreowania scenariusza rozgrywki. Zabawa ma wielki aspekt integracyjny , a także zapewnia oderwanie się od spraw służbowych. Rozgrywka może składać się z wielu rund z różnymi scenariuszami lub może to być jeden rozbudowany scenariusz. Tak czy inaczej adrenalina jest pewna!

Loty na paralotni

Państwa imprezę mogą również uświetnić loty na paralotni w tandemie z instruktorem. Z takiej atrakcji może skorzystać każdy. Jest to zabawa w pełni bezpieczna, dostarczająca niezapomnianych wrażeń i ogromnej dawki adrenaliny. Każdy lot trwa około 15-20 minut. W tym czasie pozostałym członkom zespołu zaserwujemy inne atrakcje

Strzelnica klasyczna- wiatrówki

Jedną z konkurencji na naszej imprezie, może być strzelanie z karabinków pneumatycznych. Konkurencja absolutnie dla wszystkich, od najmłodszych po najstarszych uczestników. Trzeba pamiętać ,że ćwiczenie celności wspomaga koncentrację i precyzję działania.

Strzelanie z łuku

Łucznictwo to wspaniały sport wyrabiający siłę mięśni i precyzję ruchów. Rzadko na co dzień mamy okazję korzystać z tego typu atrakcji.Tymbardziej warto ją zaserwować swoim pracownikom. Strzelać możemy do statycznych lub dynamicznych celów z łuków klasycznych, bloczkowych oraz historycznych.

Jazda konna

Propnujemy jazdę konna jako element imprezy integracyjnej. Mogą to być przejażdżki na lonży lub swobodnie bądź też wyprawa konna połączona z biwakowaniem pod namiotem lub w schronisku. Porą zimowa polecamy kuligi zakończone ogniskiem.

Nurkowanie

Nurkowanie, czy to w wydaniu kursów czy tez warsztatów tzw pierwszej lekcji nurkowania, to wspaniały pomysł na imprezę integracyjną lub jej element. Jest to niecodzienna atrakcja i przepustka do fascynującego podwodnego świata. Jednocześnie, to wspaniała zabawa podnosząca dodatkowo prestiż imprezy.


* - Pola Wymagane