Mobilna ścianka wspinaczkowa

Proponujemy Państwu wynajem ścianki wspinaczkowej. Nasza firma dysponuje w pełni mobilną, profesjonalną ścianką wspinaczkową na przyczepie samochodowej. Obiekt ma 6,5 m wysokości i imituje naturalną skałę w rzeźbie i fakturze. Umożliwia wspinaczkę sportową i rekreacyjną, zarówno na chwytach rozmieszczonych na ściance jak również przy użyciu rzeźby. Obiekt posiada trzy niekolizyjne drogi wspinaczkowe z których mogą jednocześnie korzystać trzy osoby. Asekuracją wspinających, przy użyciu automatycznych przyrządów najwyższej klasy  zajmuje się wykwalifikowany personel.
Proponujemy wynajem przenośnej ścianki na imprezy masowe, sportowe eventy, pikniki plenerowe, imprezy dla pracowników firmy i inne okazje. Nasza ścianka z pewnością będzie oryginalną atrakcją na Państwa imprezie. Gwarantujemy, że nikt nie przejdzie obok obojętnie, a do naszego stanowiska będą ustawiać się kolejki chętnych
Przenośnej ścianki wspinaczkowej używamy również w celu uświetnienia organizowanych przez nas imprez integracyjnych. Dzięki niej impreza nabiera niepowtarzalnego i niezapomnianego charakteru. W standardzie ściankę udostępniamy wraz z dwuosobową obsługą.

Dużym atutem naszej ścianki wspinaczkowej jest możliwość jej rozstawienia wewnątrz i na zewnątrz. Ściana rozkładana hydraulicznie nie wymaga źródła prądu i może być rozstawiona na trawie, asfalcie, betonie czy wewnątrz na posadzce. Nie wymaga kotwienia do podłoża.

Bezpieczeństwo

Podstawowym atutem naszej ścianki jest bezpieczeństwo wspinania. Sztywna konstrukcja gwarantuje stabilność i niepodatność na warunki atmosferyczne. Zaś w pełni zautomatyzowany proces rozkładania gwarantuje bezbłędne ustawienie obiektu. Korzyści płynące ze sztywnej konstrukcji szczególnie jaskrawo widać w porównaniu z dmuchanymi ściankami, które nie spełniają wymogów stawianych przez normy. Łatwo sobie wszak wyobrazić do czego prowadzi pęknięcie takiej dmuchanej konstrukcji lub wyrwanie stanowiska asekuracyjnego z tkaniny. My postawiliśmy na bezpieczeństwo. Nasze stanowiska są sztywno przytwierdzone do stalowej konstrukcji ścianki. Używamy sprzętu asekuracyjnego najlepszych firm takich jak mammut, petzl, climbing technology, lanex, black diamond czy camp, oraz zatrudniamy doświadczony, przeszkolony personel. Ścianka wspinaczkowa skała spełnia rygorystyczną polską i europejską normę
PN-EN 12572 dotyczącą ścian wspinaczkowych.


Wygoda wspinania

Wygodę korzystania z naszego obiektu docenia zawodowcy i amatorzy. Poszycie ścianki idealnie imituje skałę a co za tym idzie, jest odpowiednio sztywne i stawia właściwy opór przy oparciu stopy lub dłoni. Nie ma mowy o sytuacji takiej jak na obiektach dmuchanych, gdzie chwyty i stopnie zagłębiają się w balon, uniemożliwiając wspinaczkę i czyniąc ją irytującą. Obiekty dmuchane przeznaczone są dla dzieci, których ciężar nie przekracza punktu oporu powłoki ściany. Nasza atrakcja przeznaczona jest dla osób w każdym wieku i każdej kondycji. Każdy znajdzie drogę o odpowiedniej dla siebie trudności w czym pomoże nasz personel.


Zamów ściankę wspinaczkową skałę już dziś pod nr tel. 664473827 lub przez kontakt@active8.pl

Wynajem przenośnej ścianki wspinaczkowej wraz z dwuosobową obsługą:
Impreza jednodniowa 2500zł brutto
Impreza dwudniowa 4000zł brutto

Cena nie obejmuje dojazdu na miejsce imprezy.


* - Pola Wymagane