Mobilna ściana wspinaczkowa

Proponujemy Państwu wynajem ścianki wspinaczkowej. Nasza firma dysponuje w pełni mobilną, profesjonalną ścianką wspinaczkową na przyczepie samochodowej. Obiekt ma 6,5m wysokości i imituje naturalną skałę w rzeźbie i fakturze. Umożliwia wspinaczkę sportową i rekreacyjną, zarówno na chwytach rozmieszczonych na ściance jak również przy użyciu rzeźby. Obiekt posiada trzy niekolizyjne drogi wspinaczkowe z których mogą jednocześnie korzystać trzy osoby. Asekuracją wspinających zajmuje się wykwalifikowany personel.
Proponujemy wynajem przenośnej ścianki na imprezy masowe, sportowe eventy, pikniki plenerowe, imprezy dla pracowników firmy, wesela i inne okazje. Nasza ścianka z pewnością będzie oryginalną atrakcją na Państwa imprezie. Gwarantujemy, że nikt nie przejdzie obok obojętnie, a do naszego stanowiska będą ustawiać się kolejki chętnych
Przenośnej ścianki wspinaczkowej używamy również w celu uświetnienia organizowanych przez nas imprez integracyjnych. Dzięki niej impreza nabiera niepowtarzalnego i niezapomnianego charakteru. Ściankę udostępniamy wraz z obsługa w ofercie indywidualnej zarówno chcącym wynająć jak i chętnym na wspinaczkę . Tych ostatnich zapraszamy do miejscowości Zakliczyn w powiecie Myślenickim w woj. Malopolskim.

Bezpieczeństwo

Podstawowym atutem naszej ścianki jest bezpieczeństwo wspinania. Sztywna konstrukcja gwarantuje stabilność i niepodatność na warunki atmosferyczne. Zaś w pełni zautomatyzowany proces rozkładania gwarantuje bezbłędne ustawienie obiektu. Korzyści płynące ze sztywnej konstrukcji szczególnie jaskrawo widać w porównaniu z dmuchanymi ściankami. Łatwo sobie wszak wyobrazić do czego prowadzi pęknięcie takiej dmuchanej konstrukcji lub wyrwanie stanowiska asekuracyjnego z tkaniny. My postawiliśmy na bezpieczeństwo. Nasze stanowiska są sztywno przytwierdzone do stalowej konstrukcji ścianki. Używamy sprzętu asekuracyjnego najlepszych firm takich jak mammut, petzl, climbing technology, lanex, black diamond czy camp, oraz zatrudniamy doświadczony, przeszkolony personel.

Wygoda wspinania

Wygodę korzystania z naszego obiektu docenia zawodowcy i amatorzy. Poszycie ścianki idealnie imituje skałę a co za tym idzie, jest odpowiednio sztywne i stawia właściwy opór przy oparciu stopy lub dłoni. Nie ma mowy o sytuacji takiej jak na obiektach dmuchanych , gdzie chwyty i stopnie zagłębiają się w balon, uniemożliwiając wspinaczkę i czyniąc ją irytującą. Obiekty dmuchane przeznaczone są dla dzieci, których ciężar nie przekracza punktu oporu powłoki ściany. Nasza atrakcja przeznaczona jest dla osób w każdym wieku i każdej kondycji. Każdy znajdzie drogę o odpowiedniej dla siebie trudności w czym pomoże nasz personel.
Serdecznie zapraszamy do wysłania zapytania poprzez formularz poniżej.

Wynajem przenośnej ścianki wspinaczkowej wraz z dwuosobową obsługą:
Impreza jednodniowa 2000zł brutto.
Impreza dwudniowa 3000zł brutto


* - Pola Wymagane