Oferta indywidualna

Pełna oferta naszej firmy dostępna jest dla osób prywatnych. Zachęcamy do zapoznania się z wszystkimi dziedzinami naszej aktywności a na pewno każdy znajdzie dla siebie odpowiednią atrakcję. Dla grup zorganizowanych szczególnie polecamy ściankę wspinaczkową w pełni mobilną oraz gry terenowe ASG. Do naszej prześlicznej Wiśniowej ( woj. Małopolskie) zapraszamy na jazdę konną, loty na paralotni oraz wszelkiego rodzaju wycieczki terenowe.
O szczegóły interesującej Państwa pozycji proszę pytać poprzez poniższy formularz. 

Mobilna ścianka wspinaczkowa

Zapraszamy do skorzystania z oferty przenośnej ścianki wspinaczkowej. Wesela , komunie , imprezy urodzinowe , okolicznościowe to doskonała okazja aby spędzić czas aktywnie. Jest to również niebywała frajda dla dzieci, które nigdy nie zapomna takiego przyjęcia. Dla szkół , kolonii wakacyjnych, ośrodków wypoczynkowych mamy specjalną ofertę wynajmu na dłuższe terminy. Zapytaj o ofertę dla ciebie.

ASG - Gry scenariuszowe

Zapraszamy na gry wojenne przy użyciu replik broni palnej o napędzie elektrycznym. Duży realizm pola walki zachowany jest dzięki odwzorowaniu umundurowania i wyposażenia armii świata. Scenariusz rozgrywki dobrany do terenu działania. Istnieje możliwośc rozegrania imprezy na wskazanym przez Państwa terenie lub skorzystania z jednej z kilku lokalizacji wskazanych przez nas.

Loty na paralotni

Zapraszamy na kursy pilota paralotni a także do odbywania lotów w tandemie z instruktorem. Loty odbywają się w różnych lokalizacjach. Najczęściej jest to Czerwienne. Lot tandemowy trwa od 15 do 20 minut.

Nurkowanie

Kursy nurkowania dostępne dla każdego. Nurkujemy w Polsce i za granicą (Malta) i tu i tam jest to niewiarygodne przeżycie i wspaniała przygoda. Instruktor posiada międzynarodowe uprawnienia TDI SDI i takie tez uprawnienia uzyskają Państwo po kursie.

Strzelnica klasyczna- wiatrówki

Na imprezy prywatne, urodzinowe itp polecamy strzelnicę rekreacyjną. Strzelamy z karabinków pneumatycznych cal 4,5mm . Strzelnica to wspaniała zabawa dla każdej grupy wiekowej.

Wycieczki terenowe i offroad

Zapraszamy na wycieczki terenowe po lesistych terenach beskidów. Miejsca niedostępne dla Państwa na co dzień teraz stoja otworem. Atrakcja jest w pełni bezpieczna i właściwa równiez dla dzieci. Oferujemy również bardziej extremalną rozrywkę - offroad. Do dyspozycji pozostaja samochody terenowe Pajero , Patrol i Honker.

Jazda konna

Zapraszamy na jazdę konną wszystkich chętnych. Oferujemy jazdę na lonży , swobodną oraz wycieczki konne w przyległe górzyste tereny beskidu wyspowego. Atrakcja połączona z ogniskiem i biwakowaniem. Polecamy również przejażdżki bryczką konna, a w zimie kuligi.


* - Pola Wymagane