Imprezy masowe

Jeśli szukają Państwo atrakcji na imprezy masowe, pikniki rodzinne i inne plenerowe eventy, to jest to właściwy adres. Specjalnością naszej firmy są właśnie takie atrakcje i takie imprezy. Szczególnie polecamy wynajem mobilnej ścianki wspinaczkowej. Jednego z pięciu takich obiektów w Polsce. Ścianka jest obsługiwana przez cztery wykwalifikowane osoby z użyciem najwyższej klasy sprzętu. Wszystko po to aby zapewnić bezpieczeństwo i wygodę użytkownikom. Nasza ścianka gwarantuje, że Państwa impreza na długo zapadnie w pamięć Państwa gości.
Poza ścianą do wspinaczki oferujemy strzelnicę łuczniczą, dla karabinków pneumatycznych oraz replik ASG. W ofercie są również niezwykle widowiskowe pokazy sprzętu, umundurowania i wyposażenia wojskowego oraz technik ASG. Zapraszamy do skorzystania z więcej niż jednej atrakcji. W takiej sytuacji przewidujemy atrakcyjne rabaty. Gwarantujemy Państwu w pełni profesjonalna i uprzejmą obsługę oraz co najważniejsze pełne bezpieczeństwo użytkowników . Zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem formularza lub telefonicznie.

Mobilna ściana wspinaczkowa.

Przenośna ściana wspinaczkowa  to niezwykle widowiskowa atrakcja, obok której nikt nie przejdzie obojętnie. Ścianka ma wysokość 6,5m i trzy stanowiska wspinaczkowe do równoległej obsługi trzech wspinających. Będzie to solidna dawka adrenaliny dla gości Państwa imprezy. Sztywna konstrukcja panelu sprawia, że jest ona odpowiednia dla każdego bez względu ma wiek i wagę. Istnieje możliwość montażu na ściance reklamy wielkoformatowej.

ASG - pokazy uzbrojenia i wyposażenia.

Airsoft polega na dokładnym odwzorowaniu umundurowania i wyposażenia jednostek wojskowych. Gracze ASG maja do dyspozycji repliki prawdziwej broni w skali 1:1 strzelające amunicją cal.6mm ogniem pojedyńczym lub ciągłym. Na wyposażeniu naszych "modeli" moga się znaleźć  pistolety, pistolety maszynowe, karabinki szturmowe oraz ciężkie karabiny maszynowe.

Strzelnica ASG

Strzelnica na imprezie to zawsze dobry pomysł. Proponujemy ją w wydaniu ASG. Do tarczy strzelamy kulkami 6mm z replik broni ostrej. Strzały można oddawać w trybie pojedyńczym lub automatycznym. Dodatkową atrakcją jest obsługa strzelnicy w oporządzeniu wojskowym. Jeśli zaś na miejscu imprezy jest wystarczajaco dużo miejsca, można równiez pokusić się o indywidualne strzelanki w małych grupach na wydzielonym terenie. Na pewno będzie to niezapomniana atrakcja.

Happeningi , promocje

Pokazy kinowe, prezentacje produktów oraz promocje to doskonała okazja aby czymś zaskoczyć gości. "Hostessy" w pełnym oprządzeniu i z bronią zawsze robią duże wrażenie. Dla Państwa gości bez wątpienia niespodzianką będzie fakt ,że ochronę imprezie zapewniaja amerykańscy lub brytyjscy komandosi, a to z kolei sprawi, że lepiej zapadnie im w pamięć Państwa produkt, firma i sama impreza.

Strzelnica łucznicza

Strzelanie z łuku może być nie lada frajdą i na pewno nie jest atrakcją dostępną na co dzień dla Państwa gości. Tym lepiej będą się bawić na imprezie ze strzelnicą łuczniczą. Do dyspozycji są łuki klasyczne sportowe, łuki bloczkowe, łuki historyczne oraz łuki dziecięce. Atrakcja jest bardzo widowiskowa, a dzięki naszej obsłudze równiez w pełni bezpieczna.

Strzelnica klasyczna- wiatrówki

Państwa goście mogą również spróbować swoich siła na strzelnicy klasycznej. Tutaj w użyciu są karabinki pneumatyczne popularnie zwane wiatrówkami. Bez wątpienia jest to rozrywka w typowym, dla pikników rodzinnych, wydaniu. Atrakcja jest przeznaczona dla każdego niezależnie od wieku, płci i kondycji.

Dowolne inne atrakcje.

Mamy dla państwa wiele innych atrakcji takich jak quady, euro bungee, dwuchane zamki, etc. Prosimy zadawać pytania poprzez poniższy formularz.


* - Pola Wymagane