Air Soft Games

Air Soft Gun , Airsoft lub Air Soft Games pod tymi nazwami kryje się jedna i ta sama wspaniała i widowiskowa zabawa w której używa się replik prawdziwej broni w skali 1:1 i zbliżonych wagowo do oryginału a strzelających amunicją cal. 6 mm. W odróżnieniu od paintballa, asg nie polega na uganianiu się za sobą między dmuchanymi przeszkodami. Gracze airsoft kładą nacisk na taktykę, przygodę i obcowanie z naturą.

Imprezy masowe
Na imprezy plenerowe i pikniki proponujemy wynajem strzelnicy ASG. Strzelanie prowadzone jest na dystansie 10 m przy użyciu replik ASG z namiotu w barwach maskujących. Cel w postaci tarczy sportowej 10 x 10 cm w kulochwycie stalowym, znajduje się również w maskującym namiocie 2m x 2m. Atrakcja jest całkowicie bezpieczna i nie wymaga dodatkowych zabezpieczeń, można ją połączyć z
pokazem uzbrojenia i umundurowania sił specjalnych USA i Polski. Będzie to bez wątpienia atrakcją dla dzieci i nie tylko. Nasi pracownicy ubrani jak żołnierze pokażą różne typy uzbrojenia i wyposażenia armii.

Imprezy integracyjne
W ramach imprez integracyjnych proponujemy mniej lub bardziej skomplikowane gry scenariuszowe w plenerze. Rozgrywka ASG może być częścią większej imprezy, zostanie wtedy zręcznie wpleciona w zabawę. Bitwa asg może być również sama w sobie imprezą integracyjną w wojskowym stylu. Jest wtedy nieco bardziej rozbudowana i trwa dłużej. Pracowników Państwa firmy wyposażymy i uzbroimy po zęby, zapoznamy ze scenariuszem i topografią pola walki. Po rozgrywce pojednawczo zasiądziemy przy ognisku i uczcimy zwycięstwo.

W ofercie indywidualnej
Proponujemy wynajem replik ASG na imprezy indywidualne w tym wiczory kawalerskie dla dowolnej liczby osób. W grę wchodzi każdy wskazany przez państwa teren lub nasza baza hotelowo- rekreacyjna w Porębie k. Myślenic. Oferujemy repliki ASG karabinków takich jak AK47, M16, M4, HK416 wraz z 1000 szt amunicji i goglami ochronnymi. Optymalnym gronem do strzelania się w taktyce zielonej jest więcej niż osiem osób. Cenę od osoby ustalamy w zależności od scenariusza, ale oscyluje ona w okolicy 50 zł.
Serdecznie zapraszamy do złożenia zapytania na formularzu poniżej. Oferujemy równiez kompleksową usługę z zabezpieczeńiem miejsca noclegowego i wyzywienia w naszej bazie a także terenowy transport wosjskowym Starem i Honkerem.


* - Pola Wymagane