Łucznictwo

Któż nie chciałby się poczuć jak Robin Hood naciągający cięciwę i wypuszczający strzałę w kierunku nikczemnego szeryfa Nothingham? Dzięki naszej firmie każdy z Państwa gości będzie mógł zakosztować tych wrażeń. Nie zapewniamy wprawdzie nikczemnego szeryfa, ale tarcze łucznicze radzą sobie w tej roli niezgorzej. Proponujemy profesjonalną strzelnicę łuczniczą z łukami klasycznymi i bloczkowymi najwyższej klasy.
Strzelnica łucznicza jest niezwykle widowiskową atrakcją, a dzięki naszemu personelowi będzie atrakcją dostępną dla każdego. Strzelanie z łuku jest także jedną z pozycji na liście atrakcji naszych imprez integracyjnych oraz oferty indywidualnej. Impreza firmowa zorganizowana przez naszą firmę obfitować będzie w emocje i adrenalinę również dzięki łucznictwu.

Strzelnicę prowadzimy w zależności od grupy taretowej na dystansie od 5 -25 m. Strzelamy z profesjonalnych łuków refleksyjnych Samick Polaris, SF Archery, a także z łuków bloczkowych Bear Archery, Hoyt.

Strzelamy do tarczy FITA na piance ustawionej na stojaku. Stanowisko chronione jest profesjonalną łuczniczą siatką Backstop 3,2 m wysokości na specjalnym stelażu.

Łuczniczy instruktaż prowadzi utytułowany zawodnik Płaszowianki Kraków (m.in. wicemistrz Polski) Jacek Pater.Zamów profesjonalną strzelnicę juz dziś! Zadzwoń 664473827 lub napisz kontakt@active8.pl


* - Pola Wymagane