Nurkowanie

W ofercie dla klientów indywidualnych proponujemy lekcje nurkowania i nurkowanie rekreacyjne z wykorzystaniem naszego sprzętu i pod nadzorem instruktora.
Niedostępny i niezbadany wodny świat stanie przed Państwem otworem. Ostrożnie jednak bo tą pasją można zarazić się na całe życie.

Nasi instruktorzy mają uprawnienia SDI (scuba diving international) do prowadzenia szkolenia na terenie Polski oraz basenu Morza Śródziemnego.Kurs nurkowy obejmuje cztery dwugodzinne zajęcia na basenie(baseny: Proszówki, Wieliczka, Brzesko, Niepołomice ,Kraków) oraz dwa nurkowania na wodach otwartych (Zakrzówek, Balaton, Koparki). Część kursu obejmującą nurkowanie w wodach otwartych można odbyć w cieplejszych wodach morza Śródziemnego i Czerwonego we Włoszech, Francji, Egipcie, Chorwacji. Istnieje również możliwość odbycia całości kursu za granicą. ceny w takim wypadku będą ustalane indywidualnie.

Bez względu na wybraną opcję kursant otrzymuje międzynarodowy patent nurka SDI.Chcącym zakosztować emocji i wrażeń płynących z nurkowania polecamy pierwszą lekcję nurkowania w cenie 120 zł .


Istnieje możliwość zorganizowania imprezy z nurkowaniem. W jej ramach proponujemy warsztaty nurkowe , gdzie każdy uczestnik nauczy się obsługi podstawowego sprzętu nurkowego i bedzie miał okazje zakosztować wrażeń.


Zapraszamy do zadawania pytań poprzez poniższy formularz.


* - Pola Wymagane